MFK Košice - ŽP Šport Podbrezová U-19      3 : 4  (1: 2)

Zostava: Hermanský-Smrek,Gemzický,Prukner,Ferenc-Štefanka,Ferenčák,Kochan,Varga-Kurek,Faško
Striedali: Paprčka, Scholtz, Očenáš
ŽK: Faško, Prukner, Gemzický
ČK :Prukner - po 2.ŽK

Komentár trénera :

po nevydarenom vstupe do súťaže so Stropkovom a zlom výkone sa chlapci v tomto zápase dokonale rehabilitovali. Po perfektnom úvode sme už v 12 min.vyhrávali 2:0 po góloch Vargu. Celý prvý polčas sme dominovali a to ešte Faško zahodil samostatný nájazd na brankára a nastrelil brvno. Trocha nás pribrzdil gól do šatne v 45 min, ale aj v druhom polčase sme pokračovali vo veľmi dobrom výkone. Štefanka po samostatnom nájazde zvýšil na 1:3, súper odpovedal gólom na 2:3, ale znova sme išli do dvojgólového vedenia Faškom na 2:4. Po rohovom kope a chybe Hermanského si Prukner dal vlastný gól, následne bol po vzájomnej potyčke vylúčený Prukner, ale maximálnou snahou a dobrou organizáciou hry sme aj v desiatych hráčoch v poli stav udržali a zaslúžene si odviezli z Košíc 3 body. Za výkon chlapcov chválim,ale musia takýmto spôsobom pokračovať aj v ďalších kolách, lebo už v sobotu nás čaká majster Slovenska z vlaňajšieho ročníka Trenčín.

MFK Košice - ŽP Šport Podbrezová U-17     2 : 3 (1 : 0)

Góly za ŽP : Szoke, Janko, Nagaj