Sobota 20. október 2012, Brezno - staré ihrisko

I. liga mladší žiaci - stred, 11. kolo

ŽP Šport Podbrezová U-13  -  FK Jupie Podlavice   4 : 2 (2 : 0)
Góly za ŽP: Banko 2, Cibula 2

Do zápasu na domácej pôde sme vstúpili vysoko aktívne, kedy sme dostáli súpera pod tlak a už v 6.minúte vstrelil náš vedúci gól po pohotovej dorážke Banko.  Počas celého prvého polčasu sme boli lepším mužstvom, čo dokazuje aj polčasový stav 2:0. Do druhého polčasu sme išli sebavedomo a v 41.min sme išli už do trojgolového vedenia zásluhou Cibulu.V 49.min hostia udreli prvý krát, kedy pocítili šancu skorigovať výsledok a sériou rohových kopov dostali naše mužstvo pod tlak.  V 52.min prišiel rozhodujúci gól stretnutia, opäť sa presadil Cibula a zvýšil na 4:1. Tri minúty do konca zápasu hostia vsietili a stanovili tak konečný výsledok na 4:2. Chválim celé mužstvo za predvedenú hru, dokázali veľmi dobre kombinovať a nemali problém presadiť sa individuálne. Mrzí ma len opäť veľké množstvo nevyužitých šancí, ale myslím si, že náš prejav bol opäť kreatívny a výkon bojovný. Ďakujem všetkým hráčom za nasadenie počas celého zápasu.