1. Kolo - Slovenský pohár (Moldava nad Bodvou) + Video

23.08.2011 16:49

Utorok 23. august 2011

1. kolo Slovenského pohára 2011-2012

ŽP Šport Podbrezová - FK Bodva Moldava nad Bodvou   0 : 0, na pokutové kopy 3 : 1

Góly z pokutových kopov : Pančík, Minčič, Cmarko  -  Timkovič

Nepremenili : Kožička - Staňo, Frizoni, Zajac

Zostava ŽP Šport :

Palider  -  Snitka, Nosko, Andrić, Balík  -  Pančík, Gemzický (85´Betka), Kochan (45´Minčič), Kožička, Cmarko  -  Pešić (45´Szoke)

V úmornej horúčave nastúpili domáci v zostave s viacerými mladými hráčmi, rovnako v tomto pohárovom zápase i súper dal šancu hráčom z lavičky. V prvom polčase diváci nevideli veľa futbalovej kvality, hralo sa bez výraznejších šancí a oboch stranách. Do druhého polčasu v drese domácich nastúpil vekom ešte mladší dorastenec Julius Szőke (reprezentant SR-17), ktorý oživil hru domácich. Hráči Moldavy sa v priebehu druhej polovice zápasu zväčša len bránili, no domácim sa do konca riadneho hracieho času nepodarilo skórovať a tak a postupujúcom rozhodovali strely zo značky pokutového kopu. Po výsledku 3 : 1 postúpili do 2. kola hráči ŽP Šport Podbrezová.