MFZ I. liga dorast, 3. kolo, sobota 14.08. 2010

ŽP Šport Podbrezová U-19   - AS Trenčín        5 : 0  (2 : 0)

Zostava ŽP : Hermanský - Smrek, Gemzický, Scholtz, Ferenc - Štefanka, Ferenčák, Kochan, Varga - Faško, Kurek

Striedali : Očenáš, Andrić, Hudec

ŽP Šport Podbrezová U-17   - AS Trenčín      0 : 3  (0 : 1)

Komentár U-19 :

Po dobrom výkone  a víťazstve v Košiciach sme v zápase proti vlaňajšiemu majstrovi Slovenska chceli zmazať zlý dojem pred domácimi divákmi zo zápasu so Stropkovom.Od úvodnej minúty sme boli aktívni a už v 4 min.Faško vnikol do 16-ky súpera a tvrdou strelou získal vedenie.Až do 15min sme boli herne lepší ako súper a predvádzali sme pekné akcie.Potom prevzal iniciatívu súper a v niektorých momentoch stálo pri nás aj šťastie.Po skrumáži v 32 min.Varga zvýšil na 2:0.V druhom polčase sme úmyselne nechali hrať súpera a snažili sa o protiútoky.Keďže súper svoje ponúknuté šance nevyužil a my áno,zápas sa nakoniec skončil našim vysokým víťazstvom.
Teraz sa musíme zodpovedne a s pokorou pripraviť na nasledujúceho súpera-nováčika z Bardejova a ukázať,že naše výsledky v podledných dvoch zápasoch neboli náhodné.