MŠK Žilina  -  ŽP Šport Podbrezová U-15    3 : 0 (3 : 0)

MŠK Žilina  -  ŽP Šport Podbrezová U-14    6 : 2 (5  : 1)

Góly za ŽP : Vinarčík, Vozár

Komentár k zápasu U-15:

Zápas v Žiline sme začali dobre, no Cambelova strela a Gemzického dorážka z následného rohu ostali nevyužité. Potom sme sa dopustili viacerých hrubých chýb, za ktoré nás domáci trestali. V 9. minúte sme pred súperovou šestnástkou stratili loptu, protiútok sme zastavili faulom a z priameho kopu domáci otvorili skóre, keď osamotený Sokol usmernil vypadnutú loptu do brány. V 16. a 21. minúte sme nechali veľa voľného priestoru pred naším brankárom Krelovi, ktorý skóroval po centroch z pravej strany.

Druhý polčas sme začali aktívne, zvýšili sme pohyb, domácich sme napádali na ich polovici a kombinačnou hrou sme sa dostávali pred bránu. Vytvorili sme si viacero šancí, ale vo finálnej fáze sme boli málo dôrazní. V 56. minúte rozhodca vylúčil po druhej žltej karte Villanta a tým sa oslabila aj naša snaha o zmenu skóre.